https://globalinwestycje.pl/wp-content/uploads/2021/12/1blog.jpg

O nas

Firma Global Inwestycje działa na rynku przewozów krajowych i zagranicznych od 2017 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od transportu drogowego odpadów o kodach 16 08 01 oraz 16 08 03 na potrzeby największego skupu i recyklera katalizatorów w Europie –firmy Unimetal Recycling.
Dziś jesteśmy organizatorem transportu oraz spedycji towarów na terenie całego kraju oraz w relacji pomiędzy krajami Unii Europejskiej.

Wraz z rozwojem firmy rozbudowaliśmy naszą działalność o dodatkowe usługi mające na celu kompleksowe wsparcie start upów oraz statecznych przedsiębiorstw.Głównym konceptem tej części jest doradztwo dotyczące planowania, zawierania umów inwestycyjnych, wyboru nieruchomości, adaptacji lokalu, konsultacji prawnych i technicznych oraz pomoc w stworzeniu skutecznej strategii marketingowej.

W naszej firmie nieustannie pracujemy nad rozwojem. Działamy w oparciu o zasady odpowiedzialnego biznesu, a zdobyte przez lata doświadczenia w branży pomagają nam kompetentnie podejść do każdej realizacji.
Kładziemy nacisk na jakość świadczonych przez nas usług, a co za tym idzie:
terminowość, bezpieczeństwo i rzetelność.
Nasz zespół składa się ze specjalistów w dziedzinie transportu i spedycji, marketingu oraz nieruchomości.
Na bieżąco śledzimy zmiany w ustawach branżowych po to, aby móc na nie dynamicznie reagować i zapewnić Państwu usługi zgodną z prawem.