https://globalinwestycje.pl/wp-content/uploads/2021/12/1blog.jpg
Czas wolny kierowcy

Dziś kilka słów o czasie wolnym kierowców 🚚

Jak wiemy – jest go zawsze za mało 😉 Ale jeśli już chcecie go spożytkować na aktywność to: polecamy kilka sprawdzonych pomysłów.

Fajnym rozwiązaniem jest rower i eksploracja okolicy kiedy akurat czekacie na kolejne zlecenie, czy też podczas pauzy macie ochotę na wykręcenie kilku kilometrów niekoniecznie z pomocą Waszych ciężarówek i koni mechanicznych.

Rower, w czasie wolnym
Rower, w czasie wolnym

Jednym z bardziej oczywistych pomysłów na wieczór na tylnej kanapie jest serial lub film. Wiemy, że kierowcy zawodowi to prawdziwi kinomaniacy i znawcy dobrego kina, żeby nie powiedzieć z przekąsem, że również świetni krytycy 📺

Idąc tym tropem oczywiście słuchanie muzyki lub podcasty podciągamy pod pomysły na czas wolny.

Dobry serial w czasie wolnym.
Dobry serial w czasie wolnym.

Mamy też w naszej branży fanów książek i audiobooków. Nie wiemy niestety jaki gatunek jest najbardziej poczytny, ale chętnie zrobimy wśród Was ankietę na ten temat 😉

Coś co bardzo nas cieszy, szczególnie tych nas w dziale marketingu ;), to coraz większe zainteresowanie fotografią. I tutaj się na chwile zatrzymamy! W naszym teamie Global Inwestycje mamy wielu świetnych fotografów i filmowców. Zdjęcia mają ogromną wartość nie tylko ze względu na wyjątkowe miejsca czy sytuacje, które są chwytane w kadr. Trzeba też zauważyć ogromną wartość w jakości materiałów. Zwykle nie są to przypadkowe momenty, a precyzyjnie i z premedytacją dobrane pod względem światła, intensywności barw kadry.

Przed Wami kilka perełek nadesłanych przez naszych kierowców, które nie tylko dokumentują punkty na trasie ale dzięki nim piszemy naszą historię jako firmy.

Bieganie jest tą formą aktywności fizycznej która daje wolność. Tu nie ma wymówek sprzętowych, biegać można dosłownie wszędzie, a w przypadku pracy „za kółkiem” stanowi wręcz nieocenioną formę na odreagowanie i mobilizację mięśni.

Czy ktoś z Was zabiera w trasę jakiś instrument? Pauza może być świetną okazją do nauki czy też relaksu w tej formie. Z pewnością taki wypoczynek skutecznie obniży stres, więc z powodzeniem go polecamy!

Ambitnym zajęciem, które jest coraz bardziej popularne to nauka języków obcych. Jesteśmy Za! Taka forma zagospodarowania czasu to rozwojowy strzał w 10! Podziękuje za to Wasz umysł, pamięć, a z całą pewnością efekty przydadzą się w przyszłości!

Warto też w podróży planować swoje posiłki. Zupełne „skazanie” na przydrożną gastronomie może nie służyć Waszej kondycji, więc zaplanujcie swój jadłospis na kolejne dni w trasie i spróbujcie sami przygotować wartościowy posiłek.

Jeśli komuś spodoba się nasz mini-poradnik to świetnie, lecz oczywiście, pośród pomysłów na aktywny odpoczynek ważne jest też zwyczajne „nic nie robienie”, odpoczynek, kontakt z bliskimi i zdrowy sen. Ważne jest, aby wykorzystać ten czas na to, co jest dla Was ważne i co pomaga się zrelaksować i cieszyć życiem.