https://globalinwestycje.pl/wp-content/uploads/2021/12/1blog.jpg

Wiele firm, poza podstawowym wynagrodzeniem oraz motywatorem finansowym za określone zasługi na rzecz rozwoju przedsiębiorstwa oferuje szereg benefitów, które mają za zadanie nie tylko dopingować pracowników, ale również nadawać możliwość interesującego sposobu na spędzanie wolnego czasu.

Jednym z takich bonusów, który również obecny jest w naszej firmie, jest możliwość skorzystania z karty Multisport, która wpływa na wzrost aktywności fizycznej naszych pracowników, dobre samopoczucie, ale również jest w stanie umilić czas poza godzinami pracy.

Zdarza się, że wiele osób zastanawia się, jak spożytkować taki profit, kiedy zawodowo jest się kierowcą ciężarówki i większość swojego czasu spędza się w kabinie 40 tonowego pojazdu.
Mając na względzie powyższe warto wiedzieć, że karta Multisport nie ogranicza się tylko do możliwości wykorzystania jej na siłowni, czy na zajęciach fitness, ale również jest super dodatkiem i pomysłem na przyjemne wykorzystanie wolnego czasu zarówno w pojedynkę jak i z rodziną.
Oto kilka propozycji:
– sauna,
– joga,
– taniec,
– aerobik,
– aqua aerobik,
– basen,
– Indor cycling,
– sztuki walki,
– squash,
– ścianka wspinaczkowa,
– park linowy,
– lodowisko,
– grota solna,
– spinning,
– nordic walking,
– cross trening,
– kręgle,
– wrotki,
– gry zespołowe.

Jak widać karta daje wiele możliwości wykorzystania jej spośród szerokiej oferty aktywności.
W Polsce jest, aż ponad 4000 obiektów w których można z niej skorzystać.
Jeśli ciekawi Was, jakie obiekty obsługują benefit sportowy, podrzucamy link, gdzie bez problemu odnajdziecie interesujące Was możliwości spędzania aktywnego wypoczynku.
https://www.kartamultisport.pl/multisport/wyszukiwarka-obiektow#/

Pamiętajmy, że nic tak nie dodaje szczęścia i radości jak zastrzyk endorfiny w organizmie, który uwalnia się w trakcie wykonywania ćwiczeń fizycznych. Warto mieć to na uwadze i korzystać z dodatku firmowego.

Dbajmy o zdrowie i dobre samopoczucie.