Oferta pracy

Firma Global Inwestycje działa od 2017 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od transportu drogowego odpadów o kodach 16 08 01 oraz 16 08 03 na potrzeby największego skupu i recyklera katalizatorów w Europie –firmy Unimetal Recycling. Dziś jesteśmy organizatorem transportu oraz spedycji towarów na terenie całego kraju oraz w relacji pomiędzy krajami Unii Europejskiej.

Wraz z rozwojem firmy rozbudowaliśmy naszą działalność o dodatkowe usługi mające na celu kompleksowe wsparcie start upów oraz statecznych przedsiębiorstw. Nasza działalność skupia się na pomocy w stworzeniu skutecznej strategii marketingu Internetowego. Pomagamy w dotarciu do szerokiego grona potencjalnych odbiorców. Opracowujemy najbardziej efektywną strategię komunikacyjną, dbamy o wizerunek firm w sieci i pomagamy w wypromowaniu produktu lub usługi na rynku.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: Asystenta w dziale marketingu.

Lokalizacja: Trzebinia

Wymiar pracy: Pół etatu, docelowo cały etat

Zakres obowiązków:

 * Tworzenie treści promocyjnych;

* Obsługa profili społecznościowych;

* Kontakt z Klientem – odpisywanie na przychodzące wiadomości i komentarze;

* Pomoc w bieżących pracach działu marketingu;

Wymagane kwalifikacje:

*Doświadczenie na podobnym stanowisku;

*Swoboda w tworzeniu angażujących treści w języku polskim;

*Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel;

*Odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

*Umiejętność aktywnego pozyskiwania i weryfikacji przydatności lub wiarygodności treści;

*Znajomość podstawowych zasad SEO;

*Sprawna komunikacja i umiejętność pracy w zespole;

*Mile widziana znajomość WordPressa;

Oferujemy:

*Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

*Ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji;

*Szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój zawodowy;

*Atrakcyjny pakiet benefitów;

*Wspierające środowisko pracy;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, a przesyłanych dokumentów nie odsyłamy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez zgłoszenie na stronie:

Wyrażam zgodą na przetwarzanie przez Global Inwestycje Dariusz Seremak, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko.

Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres siedziby Global Inwestycje Dariusz Seremak, lub mailowo, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Global Inwestycje Dariusz Seremak, ul. Tuwima 21 w Trzebini. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Pani / Pana rzecz procedury rekrutacji na w/w stanowisko. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się pod adresem: www.globalinwestycje.pl/rodo/.